005

مشکل خریددستگاه کارتخوان برای اتباع خارجی برطرف شد

خریددستگاه کارتخوان برای اتباع یکی از عمده مشکلات مهاجرین در ایران می باشد در حالی که دستگاه کارتخوان امروزه به یکی از ضروری‌ترین موارد در شروع هر کسب و کاری تبدیل شده است. رواج کارت‌های بانکی و در دسترس نبودن پول نقد مانند گذشته سبب شده افراد در هر حرفه‌ای که مشغول به کار هستند و به صورت مستقیم با مشتری ارتباط دارند به داشتن یک دستگاه کارتخوان نیاز داشتند باشند. شهروندان ایرانی مراحل بسیار ساده‌ای را برای گرفتن دستگاه کارتخوان طی می‌کنند.
این افراد پس مراجعه به بانک و یا شرکت‌های خصوصی می‌توانند دستگاه کارتخوان را خریداری کرده و استفاده کنند. اما این موضوع برای شهروندان اتباع خارجی چندان ساده نیست و مشکلات زیادی بر سر این راه دارند.
با وجود اینکه حضور اتباع خارجی تأثیر زیادی در پیشرفت چرخه اقتصادی کشور دارد ولی باز هم وجود دیدگاه‌های اشتباه مسئولین و قوانین دست و پاگیر این روند را برای اتباع خارجی بسیار سخت کرده است و خریددستگاه کارتخوان برای اتباع به مشکلی بزرگ برای آن‌ها تبدیل شده است.

مشکلات دریافت و ثبت نام کارتخوان برای اتباع

قبل از آنکه بخواهیم مشکلات ثبت دستگاه کارتخوان برای اتباع را بررسی کنیم باید بگوییم که در کشور ما عدم ارائه خدمات بانکی مثل کارت بانکی و دسته‌چک و پس از آن دستگاه کارتخوان از مشکلات اساسی هستند که اتباع خارجی با آن درگیر هستند و خواه ناخواه فعالیت اقتصادی آن‌ها به این علت با مشکل مواجه شده و یا متوقف می‌شود. در بهمن ماه سال 1396 قانونی مبنی بر محرومیت اتباع خارجی برای استفاده از خدمات بانکی وضع شد.

این قانون که به علت مبارزه با پولشویی از سوی بانک مرکزی به همه بانک‌ها ابلاغ شد ذکر می‌کند که موسسات مالی تنها مجاز به صدور دفترچه حساب برای اتباع غیرایرانی هستند. از آنجایی که اعمال این قانون مشکلات فراوانی را برای اتباع خارجی به وجود آورد است، در سال‌های گذشته تغییرات اساسی در این زمینه اتفاق افتاد و به واسطه آن‌ها اتباع می‌توانند پس از طی مراحل قانونی از خدمات بانکی بهره ببرند.

عدم آگاهی شرکت‌ها در روند ثبت مدارک کارتخوان برای اتباع

شرکت‌های فعال در زمینه ارائه خدمات درگاه پرداخت اطلاعات کافی در مورد ارائه این خدمات به اتباع غیر ایرانی را ندارند و طبعا خدماتی نیز  در زمینه فروش کارتخوان برای اتباع ارائه نخواهند داد. مجموعه پیشرو اسمارت از معدود مراکزی است که با علم به این موضوع و تسلط کامل به فرآیند این خدمات را به صورت گسترده در دسترس شما عزیزان قرار خواهد داد.

فروش کارتخوان برای اتباع؛ وجود مغایرت‌های بسیار در مدارک هویت افراد

نکته‌‌ای که در مورد اتباع غیر ایرانی وجود دارد این است که این افراد دو نوع مدرک شناسایی در ایران خواهد داشت. مدرک شناسایی اول که همه آن را می‌شناسند پاسپورت است. پاسپورت به عنوان مدرک شناسایی معتبر ثابت می‌کند که فرد تبعه خارجی در ایران اقامت داشته و از سوی دولت ایران نیز این تابعیت او شناخته شده و قانونی است. اما مدرک دوم برای اتباع خارجی کارت آمایش است.

کارت آمایش مدرک شناسایی است که لازم است سالی یکبار نسبت به تعویض آن اقدام شود. پس از تعویض کارت آمایش شماره ثبت شده بر روی آن نیز تغییر خواهد کرد و لازم است تا فرد دارنده آن نسبت به ثبت اطلاعات جدید خود اقدام کند.

این تعویض سال به سال شماره و اطلاعات کارت آمایش سبب به وجود آمدن تناقضات زیادی در اطلاعات اتباع غیر ایرانی است و در زمان ارایه خدمات کارتخوان برای اتباع خارجی می‌تواند دردسرساز باشد. مجموعه پیشرو اسمارت به صورت رایگان این مشکل عدم مطابقت اطلاعات را برای شما برطرف خواهد کرد.

شرایط لازم برای بهره بردن از خدمات بانکی

اتباع غیر ایرانی که مقیم ایران هستند می‌توانند با در دست داشتن کد فراگیر از خدمات بانکی به هر نحوی که به آن نیاز داشته باشند بهره بگیرند.گرفتن کد فراگیر اولین قدمی است که شما باید در مسیرثبت نام کارتخوان برای اتباع بردارید. نکته‌ای که لازم است در مورد گرفتن کد فراگیر بدانید این است که این کد به صورت منحصر به‌ فرد در دسترس افراد قرار می‌گیرد و در یک خانواده لازم است تا هر فرد این کد را به صورت جداگانه دریافت کرده و در هنگام مراجعه به ادارات و خصوصا بانک ارائه دهد.

هزینه دریافت کد فراگیر نیز چندان زیاد نیست و شما می‌توانید با پرداخت مبلغ ناچیز نسبت به دریافت این کد اقدام کنید. توجه داشته باشید که کد فراگیر 12 رقمی است و نباید آن را با شناسه 16 رقمی فراگیر اشتباه بگیرید. ما در مجموعه  پیشرو اسمارت با دانش فنی و تجربه بسیار زیاد در حوزه خدمات پوز برای اتباع به راحتی برای شما کدفراگیر صادر خواهیم کرد تا بتوانیم مسیر شما را برای یک خرید لذت بخش هموارتر کنیم.

شرکت‌های ارائه دهنده خدمات خرید کارتخوان برای اتباع غیر ایرانی

شرکت‌های زیادی در سراسر ایران وجود دارد که خدمات فروش و اجاره کارتخوان به شهروندان ایرانی را ارائه می‌دهند اما به علت تفاوت در روند ثبت مدارک و عدم آگاهی این شرکت‌ها از اصول ثبت مدارک کارتخوان برای مهاجرین غیرایرانی متاسفانه این شرکت‌ها خدمات درگاه پرداخت برای اتباع غیر ایرانی را ارائه نمی‌دهند.

بنابراین پیدا کردن شرکت مناسبی که بتواند فروش کارتخوان برای اتباع را در اختیار شما قرار دهد چندان ساده نیست. اگر به دنبال پیدا کردن چنین شرکتی رفته باشید احتمالا واژه PSP به گوشتان خورده است. در توضیح این واژه باید ذکر کرد که به شرکت‌های ارائه دهنده خدمات بانکی برای اتباع ایرانی PSP گفته می‌شود.

مجموعه پیشرو اسمارت یکی از معتبرترین و بزرگترین گروه‌های زیر نظر مجموعه شرکت‌های PSP در ایران است که خدمات الکترونیک برای اتباع خارجی در ایران را در اختیار شما قرار می‌دهد و می‌توانید برای دریافت این خدمات به آن‌ها مراجعه کنید. کادر مجرب و کارآزموده پیشرو اسمارت با سال‌ها تجربه در زمینه ارائه خدمات دریافت کارتخوان سیار برای اتباع غیرایرانی، شما را در پیمودن این مسیر و همچنین گذر از مشکلات در ایران راه یاری خواهد کرد.

کارتخوان برای اتباع

کارتخوان برای اتباع

پیشرو اسمارت چگونه مشکلات مهاجرین را برای دریافت کارتخوان برطرف می‌کند؟

همانطور که پیش از این نیز به این مطب اشاره شد مجموعه پیشرو اسمارت در زمینه ارائه خدمات در خصوص فروش کارتخوان برای اتباع سال‌ها تجربه دارد و می‌تواند به شما ساده‌ترین راه‌ برای پیمودن این مسیر را نشان دهد و با ارائه مشاوره تخصصی کلی مرحل و روش حل آن را برای شما روشن خواهد کرد.

وجود مغایرت در مدارک اتباع غیرایرانی امری کاملا رایج است که برای افراد دردسرساز نیز خواهد شد. اصلاح رایگان مدارک شناسایی برای انجام امور اداری یکی از خدماتی است که در پیشرو اسمارت در اختیار شما قرار می‌گیرد.

کارشناسان ما از لحظه دریافت مشاوره رایگان تا خرید و همچنین ارایه خدمات پس از فروش در کنار شما مشتریان می باشد تا شما بتوانید لذت استفاده از یک خدمات عالی و محصول بی نظیر و همچنین پشتیبانی را بچشید.

لیست بانک های مجاز ارایه دستگاه کارتخوان سیار برای اتباع

بانک شهر

استعلام شبا بانک شهر

بانک تجارت

استعلام شماره شبا بانک تجارت

بانک سینا

استعلاک شبا بانک سینا

بانک سپه

استعلام شبا بانک سپه

بانک سرمایه

استعلام شبا بانک سرمایه

بانک صادرات

استعلام شبای بانک صادرات

پست بانک

استعلاک شبا پست بانک

بانک پاسارگاد

استعلام شبا بانک پاسارگاد

بانک اقتصاد نوین

استعلام شبا بانک اقصاد نوین

بانک ملی

استعلام شبا بانک ملی

بانک ملل

استعلام شبا بانک ملل

بانک قرض الحسنه مهر ایران

mehr

بانک گردشگری

استعلام شبا بانک گردشگری

بانک رفاه

استعلام شبا بانک رفاه

بانک آینده

ayandeh

بانک انصار

ansar

بانک کوثر

استعلام شبا بانک کوثر

بانک خاورمیانه

استعلام شبا بانک خاورمیانه

بانک نور

استعلام شبا بانک نور

بانک توسعه تعاون

استعلام شبا بانک توسعه تعاون

بانک مسکن

استعلام شبا بانک مسکن

بانک ایران زمین

بانک ایران زمین

بانک کشاورزی

استعلام شبا بانک کشاورزی

لیست بانک های مجاز کارتخوان برای اتباع

شرکت ایرانکیش شرکت پرداخت نوین شرکت سپهر
بانک ملتبانک مهر ایرانبانک کشاورزی
بانک سپهبانک تجارتبانک صادرات ایران
بانک تجارتبانک پاسارگادبانک سینا
بانک رفاه کارگرانبانک کشاورزیبانک سپه
بانک صادرات ایران بانک ایران زمین بانک گردشگری
پست بانک ایرانبانک سینابانک مهر ایران
بانک مللبانک توسعه تعاون
بانک خاورمیانهبانک صنعت و معدن
بانک مهر ایرانبانک سپه
بانک پاسارگاد بانک گردشگری
بانک نور بانک سرمایه
بانک آیندهپست بانک ایران
بانک گردشگریبانک اقتصاد نوین
بانک شهر
convert.io

مدارک لازم ثبت نام کارتخوان برای اتباع

  • اسکن صفحه اول پاسپورت به همراه صفحه ویزا (برای دارندگان پاسپورت اقامتی)
  • اسکن پشت و رو کارت آمایش (برای دارندگان کارت آمایش)
  • تایید کد پستی معتبر (استعلام رایگان کد پستی برای مشتریان)
  • تایید شماره شبا بانکی از بانک مورد نظر (استعلام رایگان شماره شبا بانکی برای مشتریان)
  • تایید کد فراگیر 12 رقمی (صدور کد فراگیر و استعلام رایگان برای مشتریان)
  • ایجاد پرونده مالیاتی تا گام 4 جهت استفاده در ثبت و فعال سازی دستگاه کارتخوان (ثبت نام رایگان برای مشتریان)
  • تکمیل فرم های مربوط به درخواست دستگاه کارتخوان توسط مشتری
  • ارائه حساب بانکی جهت اتصال به دستگاه کارتخوان
  • تکمیل موارد فنی و ارائه مشاوره توسط تیم ما
دستگاه کارتخوان اتیاع

آخرین تغییرات مراحل دریافت دستگاه کارتخوان ویژه اتباع

تاریخ بروزرسانی 1402/02/24

✔ امکان فعال سازی برای متولدین ایران مهیا شد.

✔ با توجه به الزامات شرکت های PSP و همچنین بانک مرکزی ( سیستم شاپرک) بعضی از صنوف برای دریافت دستگاه کارتخوان مجوز مرتبط با صنف خود ارایه بدهند.

✔ برای اصنافی که باتوجه به الزامات شاپرک نیازی به ارایه جواز نمی باشد، تکمیل فرم استشهاد و همچنین احراز هویت شاهدین الزامی می باشد.

✔ برای خرید دستگاه کارتخوان برای اتباع در برخی مدل ها نیاز به ارایه کارت ویژه پروانه کسب ( کارت کار) مطابق با صنف فعالیت می باشد.

✔ امکان ثبت و ارایه دستگاه های استوک مقدور نمی باشد.

✔ توجه داشته باشید به دلیل نواسانات ارزی و قیمتی ممکن هست قیمت های دستگاه کارتخوان متفاوت باشد.