حراجی پیشرو اسمارت

حراج محصولات تا 50% تخفیف

پایگاه دانش

مقالات و خبر‌های تخصصی رایگان

آکادمی پیشرواسمارت

آموزش استفاده از محصولات

شگفت‌انگیزها

تخفیف‌های روزانه و باور نکردنی

دسته‌بندی محصولات

محدوده قیمت

ترتیب بر اساس:

فیلتر محصولات
اعمال فیلتر

دسته محصولات

برند و سازنده کالا

برند و سازنده کالا

برند و سازنده کالا

محدوده قیمت

رول کاغذ کارتخوان

رول کارتخوان

رول کارتخوان، کاغذی حرارتی است که برای چاپ رسیدهای خرید در دستگاه‌های کارتخوان (POS) استفاده می‌شود. این رول‌ها معمولاً  برای چاپ و نمایش اطلاعات خرید استفاده می شود و از جنس کاغذ کرافت یا کاغذ مخصوص حرارتی ساخته می‌شوند و دارای طول و عرض استانداردی هستند.

اندازه استاندارد رول کارتخوان

اندازه استاندارد رول کارتخوان، عرض 57 میلی‌متر و طول 16 متر است. البته رول‌های کارتخوان با طول‌های و رنگ و مشخصات دیگر نیز در بازار موجود هستند.

انواع رول کارتخوان

رول‌های کارتخوان از نظر نوع چاپ به دو دسته تقسیم می‌شوند:

💯 رول کارتخوان تک رنگ: این رول‌ها فقط یک رنگ چاپ می‌کنند، مانندرنگ مشکلی یا آبی.

💯 رول کارتخوان دو رنگ: این رول‌ها دو رنگ چاپ می‌کنند. معمولاً رنگ سفید برای چاپ متن و رنگ مشکی برای چاپ خطوط استفاده می‌شود.

کاربرد رول کارتخوان

رول کارتخوان برای چاپ رسیدهای خرید در دستگاه‌های کارتخوان استفاده می‌شود. این رسیدها حاوی اطلاعات مهمی مانند تاریخ و زمان خرید، مبلغ خرید، نام فروشگاه و شماره کارتخوان هستند.

قیمت رول کارتخوان

قیمت رول کارتخوان، یکی از عوامل مهمی است که هنگام خرید این محصول باید به آن توجه کرد. قیمت رول کارتخوان تحت تاثیر عوامل مختلفی قرار می‌گیرد که در ادامه به بررسی آن‌ها می‌پردازیم.

عوامل موثر بر قیمت رول کارتخوان

از جمله عوامل موثر بر قیمت رول کارتخوان می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

💯 نوع و جنس رول: رول های کارتخوان انواع مختلفی دارندو دارای جنس های کم کیفیت،با کیفیت متوسط و با کیفیت بالا در سطح بازار موجود می باشد. که قطعا ما بهتون پیشنهاد می کنیم که با اندکی هزینه بیشتر برای رول کارتخوان با کفیت آن را تهیه کنید.

💯 طول رول: رول‌های کارتخوان با طول‌های مختلفی تولید می‌شوند. رول‌های بلندتر معمولاً ارزان‌تر از رول‌های کوتاه‌تر هستند. اینو هم بگم شمامی تونید رول با متراژ 6متر، 12متر، 16متر و 18 متر را از پیشرو اسمارت به راحتی تهیه کنید که در انتها نحوه خرید رو براتون آورده ایم.

💯 عرض رول: رول‌های کارتخوان با عرض‌های مختلفی تولید می‌شوند.، ولی باید حواستون به این نکته بسیارمهم هم باشدکه انتخاب رول با عرض استاندارد و مناسب برای دستگاه کارتخوان از نکات مهم و ضروری است چون رول های غیر استاندارد می تواند به پرینتر دستگاه کارتخوان شما آسیب جدی وارد کند.

💯 کیفیت کاغذ:  شاید خیلی از مصرف کنندگان رول های کاغذی کارتخوان این نکته مهم را درباره رول کارتخوان ندانند ولی میزان ضخامت رول تاثیر مستقیمی بر روی کیفیت چاپ و عملکرد بهتر پرینتر خواهد داشت، از این رو می توانید با استفاده رول با ضخامت استاندارد بر طول عمر پرینتر، میزان مصرف برق باتری  بهره مند شوید.

💯 برند تولید کننده: برند تولید کننده نیز بر قیمت رول کارتخوان تاثیر می‌گذارد. رول‌های کارتخوان تولید شده توسط برندهای معتبر معمولاً گران‌تر هستند، اما موضوعی که در ایران مطرح است این هست که شرکت های تولیدی مشخصی جهت توزیع وجود ندارد و اکثر رول ها از شرکت ها PSP ها بازار می باشد.

روش‌های کاهش هزینه خرید رول کارتخوان

اگرشما هم جزو آن دسته از صاحبین کسب و کارهایی هستید که در طول روز میزان تراکنش های شما زیاد و قابل توجه است و مصرف تعداد رول های کاغذ پوز شما در روز و ماه زیاد می باشد، جهت کاهش هزینه خریدرول کارتخوان می توانید به موارد زیر دقت کنید .

💯 خرید رول کارتخوان به صورت عمده:  خرید بصورت عمده یکی مرسوم ترین روش های کاهش هزینه در کسب و کارها می باشد، شما می توانید با خرید عمده رول  در هزینه های خود صرفه جویی کنید.

💯 خرید رول کارتخوان از فروشگاه‌های اینترنتی:  فروشگاه‌های اینترنتی یکی از عوامل مهم توزیع رول کارتخوان محسوب می شوند، زیرا بدون مراجعه حضوری و بصورت اینترنتی می تواند در کوتاهترین زمان ممکن رول کاتخوان تهیه کنید و در  محل کسب و کار خود تحویل بگیرد. پیشرواسمارت جزو اولین های حوزه توزیع رول کارتخوان می باشد که توانید به راحتی سفارش بدهید و در کوتاه ترین زمان ممکن تحویل بگیرید.

💯 استفاده از رول‌های با کیفیت پایین‌تر:  با توجه به تجربیات این بازار این گزینه را توصیه نمی کنیم. زیرا این امر باعث ایجاد هزینه های جانبی  در دراز مدت خواهد شد. ازجمله آسیب به پرینتر، میزان نگهداری شارژ باتری، و قطعات مصرفی می گردد.

💯 غیرفعال سازی رسید دوم: یکی از نکات مهم و جالبی که می تواندمیزان مصرف رول کارتخوان شما را به نصف برساند، غیرفعال سازی رسید دوم می باشد که این رسید معمولا برای دارنده دستگاه کارتخوان می باشد که در اکثر مواقع پذیرندگان دستگاه کارتخوان نیازی به این رسید ندارد.به همین راحتی

قیمت رول کارتخوان یکی از عوامل مهمی است که هنگام خرید این محصول باید به آن توجه کرد. با نکات مهم و ضروری ذکر شده گفته شده در هنگام خرید و قیمت کارتخوان نیز می توانید این موارد را در نظر بگیرید.

خریدرول کارتخوان

همانطور که گفته شدخرید رول کارتخوان یکی چک لیست های مهم کسب هاست، زیرا با اتمام رول کارتخوان عملا استفاده از دستگاه کارتخوان امکان پذیر نخواهد بود.شما می توانید جهت خرید کاغذدستگاه پوز  از روش های یاد شده استفاده کنید که مزایای فراوانی نیز به همراه دارد. شاید در یک کسب و کار، کوچکترین، کم اهمیت ترین چیزی که وجود داشته باشد رول کارتخوان هست، اما موجود نبودن همین رول های کوچک کسب و کار شما را متوقف خواهد کرد.

خریداینترنتی رول کارتخوان بهترین انتخاب برای کسب و کارهاست، قبل اینکه رول شما تمام شود می توانید از پیشرواسمارت به سهولت خرید رول دستگاه کارتخوان خود را انجام دهید. هم رول با کیفیت و هم در سریع ترین زمان ممکن دریافت کنید.

خرید رول کارتخوان ارزان

خرید رول کارتخوان ارزان یکی از اولویت های مصرف کنندگان رول هست، اما نه رول ارزان بی کفیت که باعث ایجاد آسیب به دستگاه کارتخوان شود. خریدار گرامی لطفا در هنگام خرید رول کارتخوان علاوه بر تهیه ارزان رول به کیفیت و فروشنده هم توجه کنید و سعی کنید برای تهیه رول از مراکز معتبر مثل پیشرو اسمارت اقدام کنید.