حراجی پیشرو اسمارت

حراج محصولات تا 50% تخفیف

پایگاه دانش

مقالات و خبر‌های تخصصی رایگان

آکادمی پیشرواسمارت

آموزش استفاده از محصولات

شگفت‌انگیزها

تخفیف‌های روزانه و باور نکردنی

دسته‌بندی محصولات

بر اساس سازنده (برند)

محدوده قیمت

ترتیب بر اساس:

فیلتر محصولات
اعمال فیلتر

دسته محصولات

برند و سازنده کالا

برند و سازنده کالا

برند و سازنده کالا

محدوده قیمت

باتری دستگاه کارتخوان

✨باتری کارتخوان

باتری کارتخوان، به عنوان تامین منبع تغذیه و انرژی الکترونیکی دستگاه کارتخوان جرو یکی از اجزای مهم تشکیل دهنده دستگاه های پوز می باشد. این باتری‌ها معمولاً از نوع لیتیوم یون یا لیتیوم پلیمری هستند و ظرفیتی بین 1500 تا 3000 میلی‌آمپر ساعت دارند.
باتری دستگاه کارتخوان‌ در دو نوع تک سلولی و دو سلولی عرضه می‌شوند. باتری‌های تک سلولی ظرفیت کمتری دارند، اما قیمت پایین‌تری نیز دارند. باتری‌های دو سلولی ظرفیت بیشتری دارند و برای استفاده در دستگاه‌های کارتخوان با صفحه نمایش بزرگ‌تر مناسب‌تر هستند.

انواع باتری کارتخوان

باتری کارتخوان‌ در انواع مختلفی عرضه می‌شوند که هر یک ویژگی‌های خاص خود را دارند. در ادامه به معرفی برخی از انواع باتری کارتخوان می‌پردازیم:

• باتری کارتخوان اصلی:

این باتری‌ها توسط شرکت سازنده دستگاه کارتخوان تولید می‌شوند و از کیفیت بالایی برخوردار هستند.باتری های اصلی یا آکبند دستگاه کارتخوان با توجه به این که بصورت کاملا استاندارد تولید می شود و برای دریافت استانداردهای لازم باید تست مخصوص انجام شود، قادر هستند که ساعت های بسیار زیادی برای شما شارژ نگهدارند.
قیمت این باتری‌ها نیز معمولاً بالاتر از سایر انواع باتری کارتخوان است.

• باتری کارتخوان اورجینال:

این باتری‌ها از نظر کیفیت مشابه باتری‌های اصلی هستند، اما توسط شرکت‌های دیگر تولید می‌شوند. باتری های اورجینال معمولا در مقایسه با باتری های اصلی در گرید B قراردارندبا این تفاوت که ممکن است کیفیت(حدود5 تا 10 درصد)کمتر داشته باشند و همچنین قیمت این باتری‌ها نیز معمولاً کمی پایین‌تر از باتری‌های اصلی است.

• باتری کارتخوان کپی:

این باتری‌ها از نظر کیفیت، دارای کیفیت پایین‌تر از باتری‌های اصلی و اورجینال هستند. این باتری ها در گروه گرید B قراردارند و حدودا قیمت (40 تا 80 درصد) پایین تر نسبت به سایر باتری های اصلی و اورجینال دارند.در مسئولیت اجتماعی و تخصصی خود باید بگوییم که به هیچ عنوان نباید از این باتری ها استفاده کرد. به دلیل تولید این باتری ها در شرایط نامناسب و همچنین عدم دریافت استنانداردها و تست های اولیه می توانند آسیب های جدی به بردالکترونیکی، پرینتر، ماژول آنتن و سایر ادوات دستگاه کارت خوان وارد کنند، که گاها مجبور به خرید دستگاه کارتخوان جدید خواهید شد.

خرید باتری کارتخوان

خریدباتری دستگاه کارتخوان می تواند یکی از موارد بسیار حیاتی برای دستگاه پوز محسوب شود.چون یک خرید مطمین و اصولی همانطور که گفته شد می تواند فواید بسیار زیادی برای شما داشته داشته باشد. ما به شما کمک خواهیم کرد که راحتی بتوانید باتری دستگاه کارتخوان خود راخریداری کنید .فقط کافیست که موارد را کامل مطالعه کنید.

• نوع باتری کارتخوان:

انتخاب درست نوع باتری مناسب با دستگاه کارتخوان شما دارای اهمیت زیادی می باشد، زیرا خیلی از افراد و دارندگان دستگاه کارتخوان سهوا به اشتباه نوع باتری دستگاه خود را انتخاب می کنند. باتری کارتخوان در انواع: باتری کتابی، اتمی، قلمی، جا فلتی و.. باانواع سوکت سویچر اتصال به برد در بازار موجود می باشد. که باید باتوجه به مدل دستگاه کارتخوان، و نوع اتصال و ظرفیت انتخاب شود.

• ظرفیت باتری کارتخوان:

یکی از عوامل بسیار مهم و پر اهمیت درخریدباتری دستگاه کارتخوان، میزان ظرفیت یا میزان نگهداری شارژ دستگاه کارتخوان می باشد. در واقع ظرفیت باتری مشخص می کند که باتری کارتخوان شما چند ساعت یا چند روز می تواند شارژ نگهدارد.اما دقت داشته باشید که در هنگام خرید باتری کارتخوان ظرفیت مناسب با دستگاه خود را انتخاب کنید. پبشنهاد میکنم این کار را به متخصص این حوزه بسپارید، زیرا انتخاب اشتباه می تواند خساراتی را به دستگاه پوز شما وارد نماید.

• قیمت باتری کارتخوان:

قیمت باتری کارتخوان با توجه به مواردی که در بالا گفته شد می تواند با توجه به نوع اصل، اورجینال، کپی ( های کپی)، مدل باتری و همچنین ظرفیت باتری کارتخوان بسیار متفاوت باشد. اما نکته مهمی که باید مد نظر داشت این هست که باتری های اصلی و اورجینال دارای استانداردها و ظرفیت های نگهداری شارژ مشخص می باشد، به همین علت قیمت این مدل باتری های کارتخان عموما در بازار با تفاوت قیمت بسیار اندک به فروش می رسد.

مدل دستگاه کارتخوان

یکی از موارد مهم این هست که شما در هنگام تهیه و  خرید دستگاه کارتخوان خود دقت کافی را به عمل آورید، زیرا بعضی از باتری های دستگاه های کارتخوان در بازار کم یاب یا نایاب هستند و می توانند در آینده برای شما مشکلاتی را به وجود آورد.

قیمت باتری کارتخوان

قیمت باتری کارتخوان بسته به نوع بودجه، مدل دستگاه کارتخوان و عوامل بسیار زیادی دیگری می تواند متفاوت باشد. قیمت باطری کارتخوان با توجه به این که حتی مدل دستگاه کارتخوان شما استوک یا آکبند می باشد می تواند متغییر باشد.
اما با نکات گفته شده چطور میتوانیم، باتری کارتخوان ارزان تهیه کنیم؟
مهم ترین چالش برای خریداران باتری کارتخوان: قیمت باتری کارتخوان، ظرفیت باتری پوز، اصل،اورجینال یا های کپی بودن باتری می باشد، ما به شما مراکز معتبر و همچنین متخصص را پیشنهاد میکنیم که می توانید با خیال آسوده خرید کنید.

✨فروشگاه اینترنتی پیشرواسمارت

فروشگاه اینترنتی پیشرو اسمارت، باتوجه به تجربه و تخصص چندین ساله در حوزه فروش انواع دستگاه کارتخوان سیار، دستگاه کارتخوان آکبند و دستگاه کارتخوان استوک و همچین لوازم جانبی کارتخوان از جمله باتری دستگاه کارتخوان در خدمت شماست. شما می توانید قبل از هرگونه خرید از مشاوره مجموعه ما استفاده کنید و سپس خرید خود را انجام دهید.